Skip to content

Pork Eating Crusaders - Szukamy nowych graczy!

PuotekPuotek Member Posts: 18

Kim jesteśmy?

Pork Eating Crusaders to polski klan (oraz społeczność) grająca głównie w grę Squad, ale i nie tylko. Można u nas znaleźć graczy, którzy grają w różne gry takie jak Arma 3, Escape from Tarkov, War Thunder, DayZ, Valheim, DCS, Post Scriptum i wiele wiele więcej. Istniejemy na polskiej scenie Squad'a już od 16 Sierpnia 2019 roku i świecimy triumfy na mniejszych poważniejszych rozgrywkach, a nasze plany sięgają o wiele dalej.

Kogo szukamy?

Poszukujemy nowych członków, którzy chcą być aktywni i chcą grać z nami na co dzień, ale też uczestniczyć w rozgrywkach między klanowych w weekendy. Masz mikrofon, chęci, jesteś aktywny i wprowadzisz kolejną cegiełkę do naszej pozytywnej atmosfery? Szukamy właśnie Ciebie!

Dlaczego my?

Jesteśmy niewielkim, lecz także, aktywnym klanem i można u nas się poczuć jak u siebie. Specyficzne poczucie humoru, gra bez presji bycia najlepszym, połączone z częstymi treningami i umiejętnościami oferują wiele godzin zabawy i zwycięstw.

Większość naszych członków społeczności to doświadczeni gracze, którzy przekażą Ci swoje doświadczenie. Klan PEC jest świetny zarówno dla nowych graczy, jak i dla weteranów.

Współpracujemy z wieloma klanami, między innymi z bałkańskim klanem "Balkan Special Forces", więc często gramy na serwerze [BSF] Balkan Special Forces [ExYu / ENG], na którym oferujemy Whitelist'e członkom PEC.


Nasz Discord: discord.gg/ruH2kD5B6G

Sign In or Register to comment.