Jump to content
Officer

Turkish Community Members - General Discussion (Türkçe Konu)

Recommended Posts

Beyler bana akşamları konuşabileceğimiz ve grup halinde girebileceğimiz bir adres verin.2 kişiyiz.

merhaba;

ben ve ekibime ait bir ts sunucusu bulunmaktadır. squadturkiye'nin steam grubunu takip ederseniz gerekli açıklamalar orda mevcuttur.

Selamun aleykum cümleten!

Ben Münihte kaliyorum ve Konyaliyim, yani soyum Alaattin Keykubata dayanir. (aslinda dayanmaz)

Ucak/Uzay mühendisligi okuyorum.

Belki arada sirada beraber oynariz.

Valla bu oyun ingilizceyi gelistirmek icin bire bir. Gavurlarla oynarken yani :D

Selam arkadaslar ben Mert yasim 24 ve Hollanda, Amsterdamdan katiliyorum herkeze bol eglenceler ve oyunda gorusmek uzere

Project Reality lakabim     prWARs MertSahin

Facebookda like sayisi 800e yükseldi.

Adamlar TSKyi eklerlerse bu sayi rahatlikla 10.000 bulur hatda haberlere bile cikarlar :)

Geliştirici ekip ile geçtiğimiz günlerde Team Speak üzerinden konuştuk. Umarım güzel işlere imza atacağız :) 

0m1JOL.png

Squad oynarken takımınızla iletişimin çok önemli olduğunu ısrarla vurguluyoruz. Bu sebeple topluluğumuz için bir TeamSpeak sunucusu açmaya karar verdik. Sunucumuz sadece Squad oyuncularına açıktır. Bizlere destek vermek için forum.squadturkiye.com adresine üye olun!

Squad Türkiye TS3 Sunucusu
Adres: ts3.squadturkiye.com
IP: 92.222.129.76:5674

Hafta sonu herkesi team speak kanalımıza bekliyoruz. Cumartesi günü hep birlikte oyuna gireceğiz :)

A5lA0L.png

Ben de birkac gundur oyunu aldim ve oynuyorum. Daha tam olarak cozemedim ticketlar nasil oluyor felan. Bazen karsi takimin skoru daha fazlayken yeniyoruz vs. degisik seyler oluyor. Ama taktiksel savas oyunlarini severim. Aktif olarak oynayan varsa beraber girelim.

Squad'ın kullanıcı rehberinin Türkçe çevirisi Squad Türkiye editörleri tarafından tamamlandı ve yetkililere teslim edildi. Çok yakında 77 sayfalık kullanıcı rehberine Türkçe olarak ulaşabileceksiniz.