Jump to content
Applegammer

SQUAD/Polish community/Polska społeczność

Recommended Posts

AA najlepsza gra w jaka grałem ;-) jeszcze z pingami po 200 jak nie było serwerów w Europie i ulubiona mapa Urban oraz pipeline ;-) serwera nie ma narazie są problemy techniczne ale zawsze można się umówić na innym serwerze. Dołącz do grupy na Steam a napewno cię znajdziemy

Pipeline, bridge, weapons cache... ehh to byly czasy :)

Ja bylem w AA klanie =BHoG= :) mielismy treningi na weapons cache, czyszczenie pomieszczen z uzyciem hukowych itp. To bylo jeszcze za starej AA... pozniej duze zmiany, nowe mapy... w tym Hospital.

Squad bardzo mi AA przypomina w obecnym stanie bez pojazdow. Gra prawie ze identyczna, tylko mapy wieksze no i mozliwosc respawnu.

Bardzo w AA podobalo mi sie rzucanie granatami. Sprawny gracz potrafil wrzucic granat przez najmniejsza szczeline, i to jeszcze taki dobrze podgotowany. Naprawde satysfakcjonujaca mechanika dzialania. Dla tych co nie grali - rzucanie mialo bardzo realistyczne uczucie i bylo precyzyjne (ale wymagalo treningu). Gracze w aa polegali na granatach znacznie czesciej niz w innych grach.

Fakt, granaty były fajnie zrealizowane jak chyba w żadnej innej grze w Squad mogli by skopiować ten system. Ja grałem w =Vikings= a później w .error.

1700 godzin ja pierdykam!

http://battletracker.com/playerstats/aao/36031/%3DBHoG%3DPoland/

Moj profil hehe! Na smierc zapomnailem o battletrackerze! :) Last online 2007!

A tak na marginesie pytanko do naszego serwer admina: jak czesto mamy crash na serwerze? Srednio co ile rund?

Tak z ciekawosci bo odkrylem serwer ktory prawie w ogole nie zwisa na 50 osob.

Pytasz tak jakby crashe serwerów były czymś normalnym ;) Jak dotąd nigdy mi się nie zdarzyło (poza naszym rodzimym) aby serwer padł, po przegraniu pełnej rundy lub więcej nawet przy 72 graczach. Jak tydzień temu graliśmy to byłem świadkiem dwóch crashy chyba nawet w odstępie równej godziny czasu. Liczba graczy raczej nie ma tu nic do gadania bo pingi są b.dobre a crash miał nawet miejsce przy ok. 20 osobach.

Admin wspomniał, że przyszły patch serwerowy powinien rozwiązać ten problem.

Z tego co pisze to prace nad polską wersją trwają, ale czy bierze w nich udział ktoś z naszej grupy to nie wiem.

Co tu tłumaczyć wystarczy pograć z nami i wszystkiego można się dowiedzieć wystarczy zapytać z miła chęcią pomożemy i odpowiemy na pytania ;-)

Ja wiem, że można się pouczyć w grze ale lepiej żeby było przetłumaczone niż nie było.

Już zapytałem w tej sprawie czy ktoś pracuje nad polską wersją. Jeśli nie to mogę się tym zająć osobiście.

To może zróbmy tu jakąś listę graczy z ksywami ze Steam'u żeby łatwiej się dodać do znajomych i grać razem na jednym serwerze.

Lista graczy:

1. Marder

1700 godzin ja pierdykam!

http://battletracker.com/playerstats/aao/36031/%3DBHoG%3DPoland/

Moj profil hehe! Na smierc zapomnailem o battletrackerze! :) Last online 2007!

A tak na marginesie pytanko do naszego serwer admina: jak czesto mamy crash na serwerze? Srednio co ile rund?

Tak z ciekawosci bo odkrylem serwer ktory prawie w ogole nie zwisa na 50 osob.

http://battletracker.com/playerstats/aao/329768/;)

Witam postanowilem zalozyc polskie forum squad narazie jeszcze brak grafiki ale forum dziala zapraszam
www.polish-squad.pl

Witam, sporo was tutaj się narobiło, nie miałem czasu ostatnio tutaj zaglądać. Przejrzałem co się tu działo. Czy mogę jakoś kogoś mianować w tym temacie moderatorem? Wybaczcie za wiele na forach nie pisałem nigdy i jest mi obce zarządzanie. 

Do tego druga sprawa, przewinęło się w którymś poście, żeby z edytować pierwszy post i dodać tam nasze nicki, ktoś nowy odnajdzie nas do wspólnej gry :) Piszcie, postaram się teraz częściej zaglądać :)

^Forum polish-squad.pl dziala jak nalezy i tam najczesciej teraz siedzimy. Mamy juz okolo 90 uzytkownikow forum i 117 na grupie steam.

Dzieki za zaktualizowanie pierwszego posta. Z pewnoscia pomoze nowym graczom w odnalezieniu ludzi do gry.