Jump to content
Applegammer

SQUAD/Polish community/Polska społeczność

Recommended Posts

Potwierdzam dobrze było. Axel, grałeś dzisiaj ze mną na Kohat kiedy zniszczyliśmy ostatniego weapon cache'a? Chyba to byłeś ty.

Tak.

Z tą rundą to było tak, że miałem jej nie grać ale...

Przeglądałem sobie streamy ze Squad na twitch i zobaczyłem, że jakiś SouShibo (Polski streamer) gra mając 1300 widzów i będąc w grze kompletnie zdezorientowanym. Dostawałem raka patrząc jak gra oraz czytając chat pod streamem. Ludzie pisali, żeby skończył bo Squad ssie i żeby zaczął znowu grać w DayZ - po prostu świetna reklama dla Squad. Postanowiłem wtedy pomóc ogarnąć podstawy w grze. Szybko sprawdziłem na jakim serwerze gra po nazwie mapy i ilości graczy i dołączyłem do niego. Wyjaśniłem najważniejsze zasady i zaczął powoli ogarniać. Króko potem dołączyłeś ty i jeszcze jeden Polak z nickiem coś w stylu D.Hm (nie pamiętam).

Po skończeniu rundy szybko wskoczyłem ponownie na stream i ludzie pisali do niego kiedy znowu będzie grał w Squad, bo ekstra gierka do oglądania:) Mówił, że teraz jak ogarnął to więcej będzie grał i przydałaby się jakaś ekipa.

Z Dyh'em :) , u nas na teamspeaku jako Grynio

A ja wczoraj notowałem potężne spadki fpsów, przez które nie dało się normalnie grać. Pomogła zmiana o której Antol wspominałeś - wartości MaxChannels w pliku "...Squad\Config\DefaultEngine.ini"

Jest jeszcze http://forums.joinsquad.com/topic/5869-performance-tweaks-for-extra-fps/
Czytałem, że wielu pomaga. Dodatkowo dzisiaj wyszła kolejna mała aktualizacja dla ludzi mających problem z błędem VC2013 Redist.

Widzę, że Soushibo wrzucił filmy z Kohat, o którym wspominałem part1 (27 minuta to moment wybudowania Fob'a) https://youtu.be/VYCy_pGgq6g?t=19m31s

part2

Dostawaliśmy tęgie baty:/ Ale jakiś wkład w wygraną rundy też mieliśmy niszcząc ostatniego cache'a

nie moge sie doczekac kiedy w koncu uslysze polskie glosy w squad :]

Ja powinienem grać dzisiaj wieczorem, pewnie jakaś większa ekipa się uzbiera ;)

Straszny nie ogar. Znacznie odstawaliscie od niego z Dyh'em. Ja swoja misje nauczania soushibo zakonczylem. Podstawy juz zna i nie bedzie dawal az tak zlej reklamy grajac i streamujac dla nieletnich fanow cs'a i dayz.

Cześć, mój pierwszy post więc witam :)
Panowie jest jakiś TS etc. na którym można kogoś spotkać do pogrania? Jednak granie w drużynie jest najprzyjemniejsze :)

Myślę, że TS jest zbędny. Wbudowany w grę VOIP jest realistyczniejszy i wprowadza fajny klimacik poprzez szum radiowy.

TeamSpeak byłby obecnie użyteczny jedynie do umawiania się na rozgrywkę, np. na który serwer wchodzimy. Chociaż pod tym względem nawet TS stanie się zbędny gdy dodadzą już opcje społecznościowe do Squad jak choćby dołączenie do grupy znajomych w grze czy bogatsze opcje przeglądania listy serwerów.

Damy radę bez ;-) mam nadzieje ze szybko wprowadza dołączanie do serwera przez steam i może opcja friends w przeglądarce serwerów jak armie czy dayz

Post developera Z-trooper z forum Project Reality o najbliższych i najważniejszych rzeczach do zrobienia w Squad http://www.realitymod.com/forum/f11-off-topic-discussion/131654-squad-commercial-game-made-developers-inspired-pr-bf2-179.html :

Quick summery of what is coming for those of you interested:

- Vehicles/emplaced weapons are no 1 priority along with some performance gains. First time you see vehicles, they won't be perfect. There won't be full logistics from day 1 just because vehicles show up either. Because alpha (I had hoped I didn't have to keep spelling it out, but by the responses in this thread, it seems like I have to). But... they will improve. and improve some more. and then some more again. like everything else

- After that we are redoing the whole animation system, which will give us many more options, like vaulting over walls, weapon resting, more refined movements ect. And huge performance gains. And reliable 100p servers

- Along this way (which are both major undertakings) you will get loads of little bumps. A weapon here, a UI update there, attachment options, game mode refinements, quality of life improvements ect.

Development of the game on the road from alpha to beta and beyond towards version 1.0 ect.

Witam serdecznie

Niniejszym chciałbym poinformać zainteresowanych, iż uruchomiony został PIERWSZY polski serwer gry Squad. Serwer znajdziecie pod nazwą PL/Eu Polski Serwer Squad , posiada 64 sloty. Zapraszam na serwer i do wspólnej gry!!

Witam serdecznie
Niniejszym chciałbym poinformać zainteresowanych, iż uruchomiony został PIERWSZY polski serwer gry Squad. Serwer znajdziecie pod nazwą PL/Eu Polski Serwer Squad , posiada 64 sloty. Zapraszam na serwer i do wspólnej gry!!

To co Panowie, gramy wieczorem? :D Jeszcze pytania techniczne, kto jest adminem i dlaczego stoi we Francji? ;p

Ja jestem Adminem mam 28 lat wiec nie jestem dzieckiem ktore sie dorwalo do karty rodzicow i postawilo serwer...wiec serwer nie jest na miesiac czy dwa :) Dlaczego we Francji? Dlatego ze ta lokalizacja posiada pelen anty ddos. Moge go przenies do frankfurtu. Firma od ktorej mam serwer w Polsce nie oferuje. I chcialem dodac ze statystyki sa zbugowane pod tabem. Wiec otworzcie konsole sobie i wpiszcie komende "stat Fps" beda pokazane fps i ping. Testowalismy to i z polski ludzie maja ping 30-60 ms. 

Jak sa jakies jeszcze pytania to pisac smialo ... :)

Ja jestem Adminem mam 28 lat wiec nie jestem dzieckiem ktore sie dorwalo do karty rodzicow i postawilo serwer...wiec serwer nie jest na miesiac czy dwa :) Dlaczego we Francji? Dlatego ze ta lokalizacja posiada pelen anty ddos. Moge go przenies do frankfurtu. Firma od ktorej mam serwer w Polsce nie oferuje. I chcialem dodac ze statystyki sa zbugowane pod tabem. Wiec otworzcie konsole sobie i wpiszcie komende "stat Fps" beda pokazane fps i ping. Testowalismy to i z polski ludzie maja ping 30-60 ms. 

Jak sa jakies jeszcze pytania to pisac smialo ... :)

Super, na pewno będę stałym bywalcem i fajnie że w końcu będzie miejsce gdzie będzie można pograć bez problemu z rodakami :)

Niestety jest problem z serwerami gry, ci którzy graja więcej mogą zobaczyć ze czasem serwer pada... nie jest to wina maszyny na którym stoi serwer a plików serwerowych. Taka prawda jest to Alpha i także pliki serwerowe muszą dostać patcha. Wiec nie zrażajcie się jak wejdziecie na serwer będziecie grali i padnie. Okolo 10 min i znów pojawi się na liście serwerów w grze. Posiadam maszynę która serwer przywraca w ciągu minuty niestety lista serwerów w grze tak szybko się nie aktualizuje. Rozmawiam z Developerami wiedza o tym problemie i pracują nad jego rozwiązaniem, Natomiast support serwera mam 24h/7 w  nie ważne czy święta czy nie... Wiec mam nadzieje ze spędzicie godzin na miej zabawie na serwerze. Chcialem jeszcze jedna rzecz napisac... wraz a innymi Adminami oraz znajomymi sprawdzaliśmy  jak to jest z ludźmi na serwerze. Było nas 6 i po 15 minutach serwer byl pelny. Wiec jak masz ekipe 5-10 osob wejdz na serwer i poczekaj chwile a ludzie wejda. Jest to 1 Polski serwer i nie ukrywam nie chce na nim zarabiać zależy mi na tym by z rodakami pograć w milej atmosferze i największa reklama istenia tego serwera jest to ze jest około 50 osób nawet wtedy nasi rodacy ktorzy szukaja serwera do gry w miare pustego widza go. Ja ze swojej strony mogę obiecać ze serwer będzie stal tak długo jak będzie ta gra i mam nadzieje ze wspólnie stworzymy wspaniały serwer bo wiem  Ze to jest możliwe bo duzo grałem w PR. Pozdrawiam wszystkich graczy na serwerze mam taki sam nick "Senti" 

Wszystkim graczom Zycze Wesołych Radosnych Swat

Czołem Żołnierze do zobaczenia na Serwerze.

Ja troszkę grałem zaczynając gdzieś od AA2.8, później trochę grywałem w AA3 a przed SQUAD w Proving Grounds od Alphy. Swoją drogą wczoraj po 22 nie mogłem znaleźć polskiego serwera na liście.

AA najlepsza gra w jaka grałem ;-) jeszcze z pingami po 200 jak nie było serwerów w Europie i ulubiona mapa Urban oraz pipeline ;-) serwera nie ma narazie są problemy techniczne ale zawsze można się umówić na innym serwerze. Dołącz do grupy na Steam a napewno cię znajdziemy