Jump to content
Sign in to follow this  
GokberkSoy

Turkish Mauser 8mm

Recommended Posts

ENGLISH    :
Turkish Mauser 8mm founded in 01.01.2019 after seperated from ATB team. We have about 25 active members and mostly from Turkey.  We have one Canadian and one Azerbeycanian in our team. The name of our team comes from the 1903 Turkish Mauser, which uses 8mm bullets produced with domestic and national facilities firstly. We are looking for Turkish speaking players from all over the World. 


Server Rules            : 
1-    It is forbidden to put FOBs that cannot be removed using existing bugs in the game.
2-    The Squad Leader is required to play with his own kit and use a microphone. 
3-    Squad Leaders are completely free to kick people out of their teams, this is the Squad Leader's own administrative decision. However, it is forbidden to lock Squad.
4-    Intentional teamkill, base rape, cheating, blasphemy, racist and humiliating words for fighting are prohibited.
5-    The server is in seed mode until 24 people. In the feed mode, everyone clashes in the middle flag, it is forbidden to put fob the middle flag, it is forbidden to cross the middle flag. For 4-flag maps, this rule applies to the middle two flags.

 


TÜRKÇE        :
Takımımız aslen Kasım 2016 tarihinde Arma Türk Birlikleri çatısı altında Squad oyunu için kurulmuş olup Arma Türk Birliklerinin kapandığı Aralık 2018’e kadar A.T.B ismiyle devam etmiştir. A.T.B olarak birçok uluslararası turnuvaya ve etkinliğe katılan takımımız buralardan edindiği tecrübe ile gücüne güç katmıştır. Aralık 2018’te Arma Türk Birliklerinden tamamen ayrılan takımımız isim değişikliğine giderek yoluna “Turkish Mauser 8mm” ismiyle devam etmiştir. 

 

Takımımızın ismi kıymetli vatanımız Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulduğu Çanakkale ve Kurtuluş Savaşlarında ordumuzda ana piyade silahı olarak kullanılmış olan ve yerli ve milli imkanlarla üretilmiş 8mm’lik mermiler kullanan 1903 model Türk Mavzerinden gelmektedir. 

 

Kurulduğu günden bu yana hiçbir takımın veya oluşumun boyunduruğu altında olmadan ve hiçbir takımı taklit etmeden her zaman kendi hür ve bağımsız iradesi ile hareket eden takımımız Squad Türk topluluğunun gelişmesi ve büyüyerek kaliteli ve rekabetçi bir oyun kalitesine ulaşması için var gücüyle her alanda olmaya çalışmış ve çalışmaya da devam edecektir.

 

SERVER KURALLARI
1.    Server 24 kişi olana kadar seed modundadır. Feed modunda herkes orta bayrakta çatışır, orta bayrağa fob atmak yasaktır, orta bayrağı geçmek yasaktır. 4 bayraklı haritalarda ise bu kural orta iki bayrak için geçerlidir. 
2.    Kasti teamkill, base rape, hile kullanımı, kavga amacıyla edilen küfür, ırkçı ve küçük düşürücü sözler yasaktır.
3.    Oyunda mevcut buglar ve oyun hatalarını kullanarak kaldırılamayacak FOB’lar atmak yasaktır.
4.    Squad Liderin kendi kiti ile oynaması ve mikrofon kullanması zorunludur. Mikrofon kullanmayan lider kicklenir. Kickin gereği olarak takım kurması yasaktır. 
5.    Squad Liderler kişileri takımlarından kicklemekte tamamen özgürdür, bu husus Squad Liderin kendi yönetimsel kararıdır. Ancak Squad kitlemek yasaktır.

 

Server Name.       : [TR] Turk Sunucusu Skirmish

 

Internet Site          : http://turksquad.net/

 

Discord.                 : https://discord.gg/fnu9aWd

Edited by GokberkSoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×