Jump to content
ruzsa

hledám hráče pro občasnou hru v četě

Recommended Posts

Ahoj, hledám pár lidí pro občasné hraní v četě. Z mých přátel toto nikdo nehraje. Icq 346640007  :ph34r:

Ahoj, promiň za pozdní odpověď, ale jak vidíš, tady se to moc nepoužívá, doporučuji ti navštívit sekci týmy a klany, kde najdeš odkaz na discord s aktivní komunitou.

No ani na tom Discordu jsem tu aktivni komunitu nejak nenasel :) To je problem tehle her, lidi nebavi cekat na to, az to nekdo za sto let dodela, to uz to bude zase stary a hnusny...

On 9. 2. 2018 at 9:22 AM, Joshuax said:

No ani na tom Discordu jsem tu aktivni komunitu nejak nenasel :) To je problem tehle her, lidi nebavi cekat na to, az to nekdo za sto let dodela, to uz to bude zase stary a hnusny...

To bylo překvapivě tím, že většina lidí čekala na V10, a pak ještě tím, že bohužel to nikdo není schopnej pořádně zorganizovat kromě mě a D1ega, a my dva bohužel nemáme pořád volný čas na to, abychom hráli. Tím pádem chápu proč si to myslíš, i když to nakonec není úplná pravda. Jde jen o přístup k tomu a taky fakt, že se nás na poslední akci sešlo rekordní číslo, 24, k tomu dodává jen na pravdě. Samozřejmě kdyby někdo nám chtěl s tím organizováním pomoci, tak ho více než mile přivítáme do týmu, ale ve stejné chvíli také opravdu vyžadujeme, aby něco doopravdy dělal. 

No pokud 24 lidi povazujes za aktivni komunitu, tak potom jo no. Ja mel spis na mysli stovky lidi, kde si clovek kdyz si chce nekde strelit, najde lidi do squadu a muze zahrat v cestine. Taky nemam cas porad hrat a kdyz uz ho mam, tak zase nemam s kym. Server WDcek je prazdny, misto toho se slo na Germany 4. Proc tomu tak bylo, to jsem nepobral.

Protože si lidi chtějí zahrát a ne seedit server třeba? A nevím jestli jako čekáš stovky aktivních Čechů ve hře, která ani ještě nevyšla, tak se asi nedočkáš.

Promin, ale tohle slovickareni v posledni dobe o tom, ze je neco jeste beta, nebo alpha, to je akorat zpusob delevoperu, jak prodavat nehotovy produkt a delat z lidi testery. A to vse za plnou cenu... At si v tomhle smeru kazdy rika co chce, ty si kupujes neco co vyslo, ne co nevyslo a hratelne to jiz je a normalne se hraje, takze i komunita kolem toho muze davno existovat a byt aktivni. nez to vyjde ofiko, tak uz to nikoho ani nebude zajimat...

Edited by Joshuax