Jump to content
pakovic

THE WRENCH Červenec

Recommended Posts

logo.png

 

Ahoj,

 

V létě, ne jenom, že je počasí fajn, ale i modující komunita se nám přináší další Wrench. Možná je venku velmi horko, ale ani to nezastavilo naše modery od práce na jejich úžasných projektech..

 

Nosná loď třídy WASP a LCAC od Legochiel

 

legochiel1.thumb.jpg.dfe4372b9fa8e3aaea07d351d2c1172b.jpg

Legochiel si vybral docela projekt. Dopředu už začíná s námořním vybavením s nosnou loďí typu WASP a udělal velký pokrok. Už se těšíme až uvidíme víc hlavně, když už bude trup nabarvený. Vypadá to, že se rád drží myšlence tématu s jeho nedávnou prací na LCAC (vojenské jméno pro vznášedlo), které taky vypadá hodně slibující.

 

legochiel2.jpg

 

legochiel3.png

 

 

Reskin maskujících setů v Substance Painter od Stom

 

Stom pracuje na tom, aby dal komunitě lehkou a rychlou cestu na reskin hráčských modelů bez únavné práce dělání částí textur a používání kamufláže na správných místech. Připravuje soubory Substance Painter, kde každý může načíst tu správnou texturu, která bude aplikována automaticky.

 

stom1.jpg

 

 

Bocage od bestpony

 

bestpony1.jpg

 

Stanovené ve vymyšlené lokaci, bestpony se snaží zachytit styl terénu nejvíce známý z Normandie ve Francii. Známe z 2. Světové Války jako "Hedgerow Hell" (peklo živých plotů), divoké bojování mezi US a ruskými silami se určitě bude konat ve farmách, městech, točitých silnicíh a neprůstupných keřích.

 

bestpony2.jpg

 

bestpony3.jpg

 

 

Mód na francouzské zahraniční legie od squadfrance.fr

 

squadfr2.png

 

Instantně oblíbený komunitou, moderský tým je obvykle zahlcen otázkami a požadavky o informaci o jejich módu na Squad Community modding discordu. Teď s impozantní velikostí týmu, práce postupuje dobře a my můžeme vidět nové součásti a screenshoty zveřejněny regulérně. Brzy budou sdílet postup na jejich webové stránkce. Lidé, kteří rozumí francouzštině už teď můžou sledovat jejich nedávný postup přes jejich blogy.

 

squadfr1.jpg

 

 

Tutoriál na Squad frakce od r0tzbua

 

Pokud jste viděli jeho Photoshop šablonu, aby rychle dal US modelům nový vzhled měněním kamufláže na textuře tak možná máte chuť experimentovat s frakcemi v Squad SDK. V jeho novém 35 minutovém tutoriálu se snaží podělit o tom, co našel o nastavování frakcí a udělá to lehké, abyste porozuměli vnitřním pracím a jejích rolích uvnitř Squadu nebo alespoň jednou, kdy se dostanete přes jeho rakouský přízvuk.

 

 

 

Khe Sanh bojová základna od Socrates

 

socrates1.jpg

 

Socrates se spojil s některými modery Vietnamské války a začal práci na mapě obsahující bojovou základnu Khe Sanh, US mariňáckou základnu jih od vietnamské DMZ přes válku. Začal před pár dni a další modeři už pracují na jejím obsahu. Je to naplánované na 4x4km mapu ultimátně zaměřenou na helikoptéry a boje pozemních vozidel.

 

 

CACTF (Tréninková oblast pro kombinované síly) od wunda

 

wunda1.jpg

 

CACTF může znít jako hodně ozdobený šálek, ale vlastně to je jenom další vojenská přezdívka, kterou si budete snažit zapamatovat. Nicméně wunda pracuje na 6x6km AAS mapě, která se snaží zachytit fiktivní tréninkovou simulaci mezi US a ruskými složkami ve velké US založené tréninkové oblasti. Už to obsahuje 18 nových budov z betonu nebo znovu navržené nákladní kontejnery a simuluje prostřední Středního Východu

 

wunda2.jpg

 

wunda3.jpg

 

 

Skorpo od Zeno

 

zeno1.jpg

 

Po první ukázce v květnové edici The Wrench, Skorpo prošlo velkou expanzí s většinou hratelného prostoru vykresleného a pracováno na něm (6x6km). Zaměřený na přenesení autentického norského prostředí do života, Zeno dal opatrnou pozornost do realističnosti rozvržení a dohromady s novými budovami překreslenými z reality v práci ,jediná věc,která chybí pro hráče, bude vůně mořské vody a studený vánek Atlantiku.

 

zeno2.jpg

 

zeno3.jpg

 

 

Zdroj: http://joinsquad.com/readArticle?articleId=192

CZ/SK discord: https://discord.gg/n6VBUZx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×