Jump to content

Recommended Posts

Pisze tutaj jako ogromny fan gry  project reality, (który z tego co mi wiadomo aktualnie obumiera) i mam pewnie wątpliwości, które chciałbym rozwiać a nie znalazłem na nie odpowiedzi:

1. Jak duża ilość polaków, polskich teamów gra w tą gre? Czy jest to tylko gra z językiem angielskim? 

2. Ilość serwerów i stan ich zapełnienia.

3. Ilość bugów (zdaje sobie sprawę, że to dopierdo gra z wczesnym dostępem ale to jest istotne dla mnie)

4. Częstość wychodzenia nowych aktualizacji i nowości.

To narazie wszystkie moje wątpliwości, jeżeli coś jeszcze wpadnie mi do głowy to będę dopisywał.

Edited by Haku Snow

Cześć!

1. Polaków w SQ jest około 300. Na grupie steamowej jest 160 osób, na forum naszsquad.pl około 90 zarejestrowanych. Myślę że obecnie regularnie gra około 60 osób (ocena metodą "na oko"). Duża część wpada tylko zobaczyć co było w patchu i czy już jest lepiej z FPSami. 

2. Serwerów EU jest masa. Zawsze coś się znajdzie. Czasem trzeba poczekać chwilę, żeby dostać się na któryś z "lepszych" - zwykle angielskojęzycznych. 

3. Po ostatnim patchu jest sporo. Najbardziej irytującym jest niesławny Fatal Error, który regularnie nawiedza grających. 

4. Wcześniej patch z nowym contentem był co miesiąc. Na ten z pojazdami czekaliśmy dwa miesiące. Najbliższy będzie skupiony na wydajności i spodziewamy się go kiedy tylko będzie gotowy. (serio - nikt nie wie kiedy będzie). 

Ja mam nagrane już ponad 350 godzin i nie żałuję żadnej z wydanych na SQ złotówek. Wpadnij na naszsquad.pl

Edited by Popo

I just wanna say I love Polish language, it looks really cool in written form (and since I come from Slovakia I kinda semi-understand what you're saying).

Sorry for the off-topic ;)

Edited by MultiSquid