Jump to content
Sign in to follow this  
farsight

[PL] ARMA 3 - Situation Normal, All ***** Up

Recommended Posts

SNAFU - Situation Normal, All ***** Up
Luźna grupa Arma 3 co-op grająca w dość niszowym trybie rozgrywki, który najłatwiej opisać trzema słowami - co-op, milsim, Zeus. Pełen realizm w trakcie gry, bez śmiesznej pseudo-profesjonalnej otoczki poza nią.


Staramy się centrować nasze rozgrywki wokół autentycznego gameplayu mającego w możliwie jak największym stopniu przełożyć i odwzorować mniej lub bardziej regularne działania wojenne na grę, co oznacza mniej więcej tyle, że ćwiczymy różne taktyki, techniki i procedury, aby możliwie jak najsprawniej stosować je w armie. Nie skupiamy się na rekonstruowaniu żadnej konkretnej jednostki, ale jeżeli już coś odgrywamy, to robimy to w możliwie najdokładniejszy sposób, ze strukturą i komunikacją na włączność.


Scenariusze są zazwyczaj rozgrywane w gronie przynajmniej pięciu graczy i nadzorowane przez prowadzącego rozgrywkę GMa, biegłego w skryptowaniu sqf, edytowaniu misji, konceptualizacji i konstruowaniu scenariuszy. Każdy błąd jest analizowany dzięki możliwościom Zeusa, aby uniknąć popełniania go w przyszłości, a większość taktyk, technik i procedur jest nauczana i ćwiczona w praktyce.
 

Jak do was dołączyć?
To proste - po prostu się do nas odezwij. Nie ma potrzeby składania żadnych podań czy niczego innego. Przyjdź, odezwij się, porozmawiamy i podejmiemy decyzję. Nie ma znaczenia twój wiek, doświadczenie, czy inne marginalne czynniki, decyzja jest podejmowana indywidualnie względem każdego.
Szanujemy czas, przede wszystkim nasz własny, ale też każdej innej osoby; nie mamy zamiaru mówić komuś z 800 godzinami w A3 czym się kuca, więc praktycznie rzecz ujmując nie ma żadnych obowiązkowych szkoleń.

 

Jeżeli czujesz się na siłach - świetnie, wpadaj i baw się dobrze, reszty nauczysz się po drodze, na mniej lub bardziej formalnych, ale zawsze nieobowiązkowych, szkoleniach.
Jeżeli uważasz, że brak ci doświadczenia - przyjdź na orientację podstawową - poruszymy aspekty, które cię zastanawiają, tak, żebyś mógł bawić się równie dobrze co inni. Reszty nauczysz się w praktyce.

 


Więcej informacji pod linkiem:
https://units.arma3.com/unit/snafu

http://steamcommunity.com/groups/snafuarma3coop
Przykładowa rozgrywka:

 

 

Kontakt przez grupę Steam lub dodawajcie do znajomych:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198041021603

http://steamcommunity.com/profiles/76561197999038037

 

Screeny:

uoaqjuJ.jpg

 

QSSjFVd.jpg

 

1W2KzQx.jpg

 

TJoozHQ.jpg

 

2bxXRjN.jpg

 

sWen6H8.jpg

 

sEMtkY4.jpg

 

lsLLl6B.jpg

 

ts2FqBI.jpg

 

6aCvqaf.jpg

 

scpmhL2.jpg

 

Edited by farsight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×